Teleskopik Platform Nedir?

Araç parkımızda bulunan teleskopik platformlar, inşaat, mekanik, taahhüt, boyama, dış cephe montaj, elektrik işleri, cam ve endüstriyel bakım çalışmalarında sizlere istenilen yükseklik ve ölçüde çalışma imkanı sunar. 360° dönebilen platform sayesinde çalışma alanlarında kolayca konumlanabilir, uzatılıp kısaltılabilen teleskopik bomlarla platform konumunu değiştirmeden yatay ve dikey düzlemdeki yerinizi değiştirebilirsiniz.

Kullanım Alanları

Teleskopik platformlar binaların dış temizliğinde, elektrik hatlarının bakım ve onarımında, inşaat alanlarında, ağaç kesme vb. işlerde kullanılır. Bomlar yüksek dayanıklı özel çelikten imal edilir. Destek ayakları seri açılır sistemle dizayn edilmiştir. Hidrolik ve elektrik sistem için güvenlik paketleri mevcuttur.

Teleskopik Platform Hakkında

https://tekogluvinc.com/wp-content/uploads/2017/08/teleskopik-platformlar3-600x300.jpg
Teleskopik platformlar herhangi bir platform aracının sunabileceğinden daha iyi yatay uzanma sağlayabilir. İnşaat ve endüstriyel uygulamalardaki sınırlı erişimli alanlar için mükemmeldir. Teleskopik platformlar, iş sahası ve çalışma alanında istediğiniz çekiş ve hız ile verimlilik için tasarlanmıştır. Uzun erişim ve hızları onları tersaneler, inşaat, yıkım ve onarım siteleri veya temizlik için son rötuşlarda mükemmel bir araç haline getirmektedir.