Eklemli Platform Nedir?

Düzgün olmayan arazilerde, dış alanlarda inşaat ve endüstriyel uygulamalar için ideal olan dizel eklemli platformlar, farklı konumlandırma seçenekleri ile kaldırmada çok yönlü ve rakipsiz erişim özelliklerine sahiptir.

Akülü eklemli platformlar daha uzun süre çalışır ve daha yüksek verimlilik sağlarlar. Bu makineler daha az bakım, daha sessiz bir çalışma alanı, hidrolik yağlara daha az bağımlılık ve sıfır emisyon ile sizlere yüksekte konforlu bir çalışma imkanı sunar.

EKLEMLİ PLATFORMLAR ÇEŞİTLERİ

Eğer hangi eklemli lift sizin için daha uygun bilmiyorsanız, bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Eklemli platform sektöründeki tecrübeli ekibimiz sizinle ilgilenecektir.
Akülü eklemli platformlarımız çevre dostu, enerji tasarrufludur ve verimliliği yüksek tutmanıza yardımcı olur. İşin başlamasından bitimine kadar ihtiyacınız olan ve işinizi çevre dostu yapacak olan akülü eklemli platformlara sahiptir.
Dizel eklemli platformlar size iş alanında engeller etrafında ve engeller üzerinden çalışmanız için ihtiyacınız olan ekstra erişimi sağlar. Olağanüstü erişim, yüksek kapasite, çok yönlü performans ve kolay bakım sunarlar. Daha büyük iş donanımı size erişimi zor olan yerlere erişim sağlayacaktır.

Eklemli Platformlar Hakkında

https://tekogluvinc.com/wp-content/uploads/2017/08/eklemli-platform5-600x300.png
Zemini düzgün olmayan arazi, inşaat veya endüstriyel alanlar için en uygun olan dizel eklemli platformlar, farklı konumlandırma seçeneklerini kitlelere sunarak çok yönlü bir cihaz olarak hizmet veriyor. Daha uzun süre çalışması ve daha verimli hizmetler sunması ile ünlü olan bu cihazlar, aynı zamanda daha az bakım gerektirmesinden dolayı sınıfında önemli bir yere ulaşıyor.